Web Analytics
BallinaUncategorizedLorik Cana sapo e vërtetoi se është djalë shtëpie, ja çfarë bëri...

Lorik Cana sapo e vërtetoi se është djalë shtëpie, ja çfarë bëri ai!

E kush sdo të donte një bashkëshort të tillë që pastron shtëpinë!

Këtë fat e ka Monica, gruaja e Lorik Canës, pasi futbollisti qenka shumë i kujdesshëm në punët e shtëpisë.

Italianja ka publikuar një video ku tregon Lorikun me fshesë në dorë gjersa pastron shtëpinë në çdo cep dhe me shumë kujdes, por ajo që ra në sy është mbishkrimi sipër videos, që bëri të gjithë të qeshin.

”Kërkoj punë, i bëj të gjitha punët, si pastrues dhe shofer” shkruan me shaka Monica.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit