Web Analytics
BallinaUncategorizedLorik Cana shfaq fizikun e tij nga plazhi në Dubai

Lorik Cana shfaq fizikun e tij nga plazhi në Dubai

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika janë duke kaluar pushimet në vendin e preferuar të Vip-ave shqiptarë.

Dyshja kanë ndarë me publikun pamje nga pushimet e tyre luksoze në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Loriku sot ka publikuar një fotografi të tij nga plazhi, ku shihet në top formë.

“Reagimi im kur Monika më thotë rri serioz të të bëjë një foto” ka shkruar Cana në mbishkrimin e fotos, ku shihet i lumtur.

Gjithashtu edhe Monika ka ndarë foto të përbashkëta me bashkëshortin e saj këto ditë, njëra ndër to është edhe kjo, ku të dy duken të lumtur në krahët e njëri-tjetrit./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit