Web Analytics
BallinaUncategorizedLorik Cana shijon pushimet me familjen në Dubai

Lorik Cana shijon pushimet me familjen në Dubai

Ish-kapiteni legjendar i kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Si destinacion të pushimeve ka zgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe gjegjësisht Dubain, gjersa është së bashku me gruan Monican dhe fëmijët e tyre.

Cana ka ndarë një fotografi krah vajzës së tij, e cila erdhi në jetë në fillim të vitit të kaluar.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit