Web Analytics
BallinaUncategorizedLorik Cana tregon se a do të bëhet pjesë e “Big Brother...

Lorik Cana tregon se a do të bëhet pjesë e “Big Brother Vip”

Big Brother Vip do të nisë së shpejti.

Gjatë orëve të fundit në rrjetet sociale është përfolur se ftesa për të qenë pjesë e “Big Brother VIP” i është dërguar dhe ish-kapitenit të Kombëtares, Lorik Canës.

Cana ka treguar për VIP-magazine se nuk do t’i bashkohet këtij reality show.

“Big Brother VIP” starton me datë 5 Tetor dhe deri tani janë përfolur shumë emra të njohur që pritet të bëhen pjesë, mbetet të presim edhe dy ditë për ti zbuluar gjithë konkurrentët e këtij edicioni të madh.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit