Web Analytics
BallinaUncategorizedLorik Cana zbulon zakonin shqiptar që gruaja e tij nuk e duron...

Lorik Cana zbulon zakonin shqiptar që gruaja e tij nuk e duron dot

Zakonet shqiptare janë të bukura dhe turistët e huaj, ndodh që t’i admirojnë.

Për faktin se krahinat ndryshojnë në Shqipëri dhe kanë secila traditat e tyre që i përfaqëson dhe nuset janë ato që duhet të përshtaten, por si do të mund të përshtatej një nuse italiane?!

Prej më shumë se 10 vitesh bashkë, gruaja e Lorik Canës duhet të jetë mësuar me zakonet e shqiptarëve, por ka diçka që ajo nuk e kupton dhe këtë na e zbulon vetë Loriku në emisionin “Jashtë Loje” në Top News.

“Kur vinë miq ose familjarë te ne edhe e takojnë Monikën, e pyesin në përgjithësi se si është ajo, familja e po Loriku?!…

Këtu ajo habitet kur pyesin për mua ndërkohë që unë jam krah saj aty momentalisht dhe mendon se duhet tmë pyesin mua vetë kur jam aty” rrëfen Loriku me shumë të qeshura dhe humor…

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit