Web Analytics
BallinaSHOWBIZLuana akuzon Ermalin: Titullin e librit ma ke kopjuar mua

Luana akuzon Ermalin: Titullin e librit ma ke kopjuar mua

Ermal Mamaqi ishte i ftuar në puntatën e re të “Zemër Luana”.

Në nisje të spektaklit, Luana e pyeti për librin “Në garë me veten”, një libër motivues që është komentuar shumë ditët e fundit.

Por përpara se Ermali të fliste, Luana e akuzoi me shaka se ia ka kopjuar asaj titullin e librit.

“Ermali ka sjellë një libër fantastik, më pëlqen shumë titulli ‘Në garë me veten’.

Ma ke kopjuar mua sepse në hapje të emisionit të parë, unë thashë dua të sfidoj veten të jem në garë me veten”, i tha Luana dhe shtoi:

“Ndërkohë ti e ke shkruar librin 2 vjet para”.

Ndryshe, libri i Mamaqit u perfol shume duke marre edhe kritika te shumte.

Megjithese ende pa dal ne shitje kishte porosi me 1500 kopje.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit