Web Analytics
BallinaSHOWBIZLuana bën ndryshim në dukje dhe po bën dritë

Luana bën ndryshim në dukje dhe po bën dritë

Luana Vjollca bëri një ndryshim në pamje.

Ajo ka zgjatur flokët dhe ka lyer që po e bëjnë të duket më ndryshe.

Derisa u pëlqye shumë nga fansat duke marrë komente të mira.

Luana njihet për eksperimentim në dukje ku gjithmonë befason.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit