Web Analytics
BallinaSHOWBIZLuana, Donaldi dhe Trixa (në një trekëndësh) ironish dhe thumbash…

Luana, Donaldi dhe Trixa (në një trekëndësh) ironish dhe thumbash…

Një përplasje virtuale për klikimet ka nisur mes Luana Vjollcës dhe Donald Veshajt.

Ishte ky i fundit që ironizoi moderatoren e ‘Zemër Luana’ për klikimet dhe videot e saj falënderuese ndaj fansave.

Duke iu thene fansave te tij a do te bej nje video per klikimet.

Por ironisë së aktorit Luana zgjodhi t’i kundërpërgjigjet me një postim në Instagram.

“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”, shkroi ajo në postimin e saj të fundit.

Por indiferente nuk mund të qëndronte as Beatrix.

“Vajzë, tregoju si bëhet”– ka shkruar Beatrix Ramosaj në komentin e saj për Luanën.

Ndersa kaq ka mjaftuar që rrjeti të ziejë këtë mëngjes nga thashethemet./Kryefjala/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit