Web Analytics
BallinaSHOWBIZLuana ka qenë “sebepi” që Marina dhe Getoari të jenë sot bashkë,...

Luana ka qenë “sebepi” që Marina dhe Getoari të jenë sot bashkë, reperi zbulon historinë

Luana Vjollca mbrëmjen e sotme ka bërë bashkë pas shumë vitesh dy legjendat e “hip-hop”-it shqiptar, Ghetto Geasy dhe MC Kresha, në spektaklin “Zemër Luana” në Tv Klan, të ftuar në spektaklin e saj ishin edhe dy repere mjaft të pëlqyer si Lyrical Son dhe Onat.

Ky i fundit madje vite më parë i ka bërë një dedikim Luanës në këngën “Shumë i smut”, ku shprehej: “Edhe Luan unë bona kur mbiemrin e ka Vjollca!” Teksa kjo këngë u luajt në skenë, drejtuesja Luana ndaloi duke i rikujtuar këtë frazë çunave dhe duke ndarë me publikun disa prapaskena.

Ajo zbuloi se në momentin që kënga doli, mendoi se ishte jo për mirë dhe menjëherë kishte telefonuar “babën” e Babastars Getoarin, me idenë që pse e kanë përfshire edhe ate ne histori.

Kur Geti i shpjegoi se nuk e kishin me të keq, i kërkoi edhe numrin e Marinës tha Luana, ndërsa Geti tha që i kishte thënë “bëji të fala Marinës”, ku më pas autorja i kishte thënë bëji vetë duke i dhënë numrin.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit