Luana martohet së shpejti me Krenarin pas gjashtë vitesh lidhje

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn.

Duket se çifti është fotografuar shpesh në praninë e njëri tjetrit pavarësisht se janë përpjekur shumë ta mbajnë lidhjen e fshehtë, ata kanë shëtitur botën bashkë.

Megjithatë duket se një dasmë do jetë dita që Luana do e pranojë hapur dashurinë për Krenarin.

“Panorama plus”, ka mësuar se Luana po planifikon të bëjë një ceremoni dasme me Krenarin pra kanë vendosur të ndajnë një jetë të tërë së bashku

Më shumë detaje dhe datën kur do mbahet kjo ceremoni na mbetet ta mësojmë në vazhdim.