Web Analytics
BallinaSHOWBIZLuana më në fund i tha “të dua”…

Luana më në fund i tha “të dua”…

Luana Vjollca nëpërmjet promos të puntatës të ardhshme të “Zemër Luana” duket se i ka bërë një dedikim partnerit të saj.

Promoja e kësaj të diele ka tre çiftet e njohura, Sarah Berishën dhe Dj Pm, Almeda Abazin dhe aktorin turk Tolgahan, si dhe Ritën dhe Fidanin.

Ajo që bie në sy në fund të promos është fjalia përmbyllëse e Luana Vjollcës.

“Të bëj dhe unë ndonjë dedikim apo jo?! Të dua!”, thotë moderatorja.

Të jetë ky një dedikim për partnerin e saj, Krenar Çoçajn?!

Ajo nuk ka folur kurrë për jetën e saj private.

Por dihet se Luana prej vitesh është në një lidhje dashurie me biznesmenin e njohur nga Kosova.

Mesa duket programi i ri i ka dhënë zemër Luanës të pranojë lidhjen e saj./kryefjala

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit