Luana nga deti, shfaqet fort superseksi

Moderatorja e këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, është rikthyer fuqishëm në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria, po merr komplimente të shumta nga fansat e saj.

Mbase periudha e angazhimeve e kanë bërë që edhe ajo të ndjejë mungesën e tyre.

Duke publikuar një imazh fort superseksi, bukuroshja shkroi: A ju ka munguar kjo Luanë.

E sigurisht, edhe kësaj radhe pati komplimente të shumta nga ndjekësit, të cilët “çmenden” për të dhe energjinë e saj pozitive./Indeksonline/

Shiko fotot: