Luana nuk përton të gjitha asetet i ekspozon

Luana ka gjetur pak kohë për veten.

Si duket moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka gjetur pak kohë për veten për të pushuar.

Në ndërkohë që po e bën këtë, vazhdon punën për projektin e ri muzikore pasi së fundmi e kemi parë shpesh në studio.

Fillimisht nëpërmjet disa fotove e pamë në Kosovë dhe tani lajmërohet nga pushimet në bregdet.

Ajo ka vënë në pah format trupore dhe duket tejet tërheqëse.

Derisa fansat po e presin me padurim projektin e saj më të ri muzikor, Luana nuk po i lë të mërziten dhe po ju rri pranë duke publikuar foto ku shfaqet provokuese.