Luana shpalos fotosesionin seksi të bërë gjatë xhirimeve të këngës “Pa panik”

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca lansoi para dy dite këngën e saj “Pa panik”, një këngë që u tha se është xhiruar vetëm me kamera të telefonit

Tani këngëtarja ka postuar disa fotografi që janë bërë gjatë xhirimit të këtij klipi.

Në këto foto, Luana tregon asetet e saj seksi derisa shkruan edhe vargjet e këngës, të cilat i ka shkruar kantautorja Fifi.

“Vjen drejt meje kadale” dhe “Ku i ke mendtë ti djalo”, janë disa nga këto vargje.

Kënga “Pa panik” ka afër 400 mij klikime për dy ditë të lansimit të saj. /GazetaExpress/