Web Analytics
BallinaSHOWBIZLuana 'shtrihet' në skenën e emisionit të saj, këmbët e saj morrën...

Luana ‘shtrihet’ në skenën e emisionit të saj, këmbët e saj morrën vëmendjen e publikut

Ajo konsiderohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Bëhet fjalë për Luana Vjollcën.

Si këngëtare e moderatore ajo ka arritur të bëj për vete një audiencë të madhe, shkruan InfoKosova.

Ajo së fundi është e angazhuar me emisionin e saj më të ri ‘Zemër Luana’.

Miliona klikime ka numëruar vëtem në puntatat e para të tij.

E Luana nuk i lë keq as rrjetet sociale.

Duke qenë se është shumë aktive ajo shpesh ndanë imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka ndarë disa imazhe nga prapaskenat e emisionit.

Ajo shihet në një pozicion thuajse të shtritrë dhe vëmendjen marrin format përfekte që gëzon moderatorja./InfoKosova

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit