Luana ‘thyhet’ në bel vetëm për treguar të pasmet e mëdha

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar Luana Vjollca, përveç stilit dhe dukjes unike ajo natyrisht njihet edhe për format e veçanta që ka.

Luana shpesh herë publikon fotografi të ndryshme në llogarinë e saj instagram, duke vënë në pah vijat e saj bombastike, shkruan infokosova.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi, ku shihet e veshur me pantallona dhe një bluzë të ngushtë, duke theksuar belin e saj të hollë.

E për të realizuar një fotografi sa më të mirë, Luana shihet se ‘thehet’ në bel, vetëm e vetëm ta tregojë të pasmet e saj të mëdha.

Kujtojmë, se Luana ka mbyllur sezonin e katërt të emisionit më të shikuar ‘Shiko kush Luan”./Infokosova