Luana Vjollca dhe Labinot Gashi përpos se koleg tanimë edhe komshi

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të komentuara në vend.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi në llogarinë e saj në Instagram është një foto që ka postuar të një toke ne Kosovë të papërfunduar ende por që si duket aty do të marrë një shtëpi moderatorja, shkruan “Kosovarja”.

Por jo vetëm kaq, një foto tjetër që ka postuar moderatorja është kthimi i një përgjigjeje që Luana ia ktheu Labinot Gashit.

Ky i fundit i kishte thënë se vendi ku do marrë shtëpinë Luana është afër tij dhe si duket ata do të jenë tash e tutje komshi, ndërkaq kthimi i përgjigjes së Luanës ishte Epik! /Kosovarja/