Luana Vjollca duket për mrekulli në fotot nga pushimet luksoze, pozon në ujë

Viti 2022 për Luana Vjollcën ka nis me pushime luksoze në ishullin Mauritius që ndodhet në juglindje të kontinentit të Afrikës.

Dhe natyrisht nuk kanë munguar pozat e shumta provokuese në të cilat fokusi kryesor është tek linjat mahnitëse të bukuroshes bionde.

Edhe së fundmi, përmes llogarisë së saj të Instagram-it, Luana postoi një fotosesion të realizuar në një pishinë ku shihet e veshur në bikini me ngjyrë të zezë.

Me një pamje pa grim dhe aksesor ari që ia kompletonin dukej, Luana u paraqit në formë të mrekullueshme dhe tejet joshëse.

Ndërkohë nuk munguan as komente dhe pëlqimet e fansave të saj të shumë në hapësirën e komenteve.

Ndryshe, kujtojmë që Luana ka kohë që është tërhequr nga ekranet televizive, por që ka paralajmëruar se shumë shpejt pritet të rikthehet me projekte të reja, përfshirë ato muzikore. /Telegrafi/