Web Analytics
BallinaSHOWBIZLuana Vjollca feston ditëlindjen, pamjet nga surpriza që iu bë në mesnata

Luana Vjollca feston ditëlindjen, pamjet nga surpriza që iu bë në mesnata

Luana Vjollca ka mbushur 31 vjeç, kjo ditëlindje e gjeti Luanën të realizuar në karrierë dhe shumë të lumtur pas suksesit me projektin “Thuaje” dhe emisionin e ri që po përgatit në “Klan”.

Në mesnatë moderatorja është surprizuar nga familja me një tortë, lule, shampanjë e fishekzjarre.

E lumtur, Luana bëri një urim kur fryu qirinjtë duke thënë: “Uroj që të gjitha vajzat nëpër botë të jenë të lumtura pafundësisht”.

Urimet e shumta nuk kanë munguar as nga kolegët e fansat e saj.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit