Web Analytics
BallinaSHOWBIZLuana Vjollca i bashkon VIP-at shqiptarë, në mesin e tyre edhe yllin...

Luana Vjollca i bashkon VIP-at shqiptarë, në mesin e tyre edhe yllin e serialeve turke

Bes Kallaku mori vëmendje të madhe me postimin e tij të fundit në rrjetet sociale.

Komediani i njohur shqiptar u pa në darkë në një tavolinë të mbushur me yje.

I shoqëruar nga aktori turk Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi, aty ndodheshin edhe Luana Vjollca, çifti Sarah-Pm, Miranda Dupi dhe çifti tjetër simpatik Rita dhe Fidan.

Duke qenë se Besi është bërë pjesë e “Zemër Luana” dhe aty ishte edhe Luana Vjollca.

E padyshim që mendja na shkon se mos këto çifte do të jenë pjesë e programit?

Ndonëse të gjithë kanë postuar pamje nga “darka e yjeve” asnjëri nuk ka dhënë ndonjë detaj se çka i bashkoi.

Luana përmes një postimi paralajmëroi një tjetër episod zjarr.

Por nuk zbuloi nëse takimi me yllin e kinematografisë turke kishte të bënte me programin.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit