Luana Vjollca i ‘çmendi’ të gjithë me dukjen e saj në eventin e “Philipp Plein”

Luana Vjollca ka befasuar fansat teksa ka publikuar në instastory një video ku shihet që pozon në një event të markës së njohur ndërkombëtare Philipp Plein.

E veshur me një fustan të zi që i tregon më së miri format trupore dhe me dekoltenë fine paksa të zbuluar, Luana ka tërhequr padiskutim vëmendje në këtë event.

Flokët e gjatë me onde dhe me një make up natyral, Luana shihet teksa shkëlqen e gjjtha.

Kujtojmë se edhe më herët ajo ka marrë vëmendjen tonë me bashkëpunimet dhe veshjet elegante të koleksioneve të fundit të kësaj firme luksoze.

Shiko videon: