Luana Vjollca merr vëmendje nga bregdeti teksa tregon gjoksin

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca mbetet ndër emrat më të komentuar në media rozë.

Biondina njihet edhe si një femër me linjat tërheqëse dhe një fizik të kompletuar që e tregon në secilën paraqitje që bën.

Për mbi dy milionë ndjekësit e saj në Instagram, Luana edhe së fundmi ka provokuar përmes disa imazheve të realizuara në bregdet.

E veshur në një fustan të zi me dekolte të hapur nën të cilin kishte një palë bekine me të njëjtën ngjyrë, Luana dukej e mahnitshme.