Luana Vjollca provokon nga shtrati

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca kohëve të fundit po diskutohet, e komentohet mjaft shumë, pas suksesit që tregoi me projektin e fundit.

“Thuaje”, ishte një nismë mjaft unike që ia dedikoi grave  në forma nga më të ndryshmet.

Duket se pikërisht kjo është arsyeja se pse Luana paraqitet nga shtrati, me pajisje të make up mbi të.

Sidoqoftë, moderatorja përflitet shumë për shkak të linjave të saj trupore, që nuk hezitoi t’i vë në pah edhe këtë herë në fotot e fundit, të ndara me ndjekësit e saj në Instagram, e që janë të shumtë./Kosovarja/