Luana Vjollca provokuese në ashensor

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe dhe komentohet nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, Luana ka postuar një foto në ashensor ku po duket mjaft provokative, duke i vënë kështu në pah format trupore përfekte që Luana ka.

Edhe pse provokative, Luana sigurisht po duket shumë bukur si çdo herë. /Kosovarja/