Luana Vjollca shfaqet më përvëluese se asnjëherë më parë

Luana Vjollca, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, atë ka kohë që nuk e kemi parë në rolin e modertores.

Ani pse duket se shumë shpejtë do t’i kthehet ekranit me një projekt të saj personal

Luana, gjithmonë është përfolur për jetën e saj private, e poashtu edhe për pamjen e sa fizike dhe ndryshimet që ka bërë në fytyrën e saj.

Duke qenë që gjithmonë është në top-formë, ajo edhe ne foton me poshte ka treguar se trupin e ka formësuar me anë të fitnesit.