Web Analytics

Luana Vjollca zbulon rrogat e Besit dhe Olsit: Paguhen më shumë se unë

Nga: InfoKosova

Tashmë dihet që dy kapitenët e sezonit të parë të spektaklit “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën janë dy aktorët e humorit, Bes Kallaku kapiteni i skuadrës së kuqe, “Luanët e kuq” dhe Olsi Bylyku i skuadrës së verdhë, “Luanët e verdhë”.

E gjitha nisi nga disa nota humori nga Besi drejtuar Olsit duke thënë:

“I shkreti është edhe pa rrogë”, ndërsa autorja e spektaklit, Luana nuk mundi të mos reagonte e cila shtoi duke qeshur se mirë që s’është aspak e vërtetë.

Por çunat madje paguhen më shumë se vetë Luana në “Zemër Luana”.

Zemer Luana u kthye fuqishem ne ekran.

Shume shpejt u be nje nder emisionet me te shikuara.

Ajo grumbulloi shikime te shumta qysh ne emisionin e pare.

Luana po mbledh fytyrat me te njohura publike te ekranit.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Luana Vjollca zbulon rrogat e Besit dhe Olsit: Paguhen më shumë se unë

Nga: InfoKosova

Tashmë dihet që dy kapitenët e sezonit të parë të spektaklit “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën janë dy aktorët e humorit, Bes Kallaku kapiteni i skuadrës së kuqe, “Luanët e kuq” dhe Olsi Bylyku i skuadrës së verdhë, “Luanët e verdhë”.

E gjitha nisi nga disa nota humori nga Besi drejtuar Olsit duke thënë:

“I shkreti është edhe pa rrogë”, ndërsa autorja e spektaklit, Luana nuk mundi të mos reagonte e cila shtoi duke qeshur se mirë që s’është aspak e vërtetë.

Por çunat madje paguhen më shumë se vetë Luana në “Zemër Luana”.

Zemer Luana u kthye fuqishem ne ekran.

Shume shpejt u be nje nder emisionet me te shikuara.

Ajo grumbulloi shikime te shumta qysh ne emisionin e pare.

Luana po mbledh fytyrat me te njohura publike te ekranit.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT