Web Analytics
BallinaUncategorizedLuani i cirkut lirohet pas 13 viteve në kafaz, shikoni reagimin e...

Luani i cirkut lirohet pas 13 viteve në kafaz, shikoni reagimin e tij

Will ka lindur në kafaz. Për 13 vite, ai ka bërë udhëtime me cirkun, nga kafazi në skenë, nga qyteti në qytet.

Një ditë, njerëzit që ishin me të e vendosën “në pushim” dhe e lanë të luajë në hapësirë të hapur.

Ishte aq i lumtur sa që nuk mundi ta kontrollojë vetën.

Ai u pasurua me një eksperiencë e cila ishte unike për të, si loja nëpër bar, tek drunjtë e shumë të tjera.

Ai u kënaq çdo ditë në lirinë e tij, sikur të ishte dita e tij e fundit dhe pas pesë viteve në shtëpinë e tij të re, ngordhi.

Njeriu i cili u përkujdes për të tha se ai ishte një luan shumë i lumtur.

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit