Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Kosova“Lugati” shfaqet në Kuvendin e Kosovës

“Lugati” shfaqet në Kuvendin e Kosovës

Ish banori i big Brother VIP, Xhon Karrica, i njohur si “Lugati”, sot ka qenë në Kuvendin e Kosovës. Nuk dihet asryeja e vizitës së tij në Kuvendin e Kosovës.

Derisa sot ka habitur me veprimin e tij edhe deputeti i AAK-së, Pal Lekaj. Ai është takuar me Gjon Karricën, pa treguar arsyen e takimit.

Fotografia e publikuar nga gazetari, Haris Ademi, në Facebook. Pal Lekaj takohet me Lugatin, ka disa fjalë miradie për të.

Postimi i plotë i Lekajt:

Mëngjesin e filluam me Gjon Karricën “Lugatin” i cili tregojë një jetë interesante të një personi të rritur në diasporë me vështirësi si shumë shqiptar që u larguan në vitet e 90 ta, një familjar i mirë, një artist me të ardhme dhe person shumë pozitivë.

Gjonit i uroj shëndet, sukesese e karrierë të ndritur.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit