Web Analytics

Luiz Ejlli bashkon forcat me Flori Mumajesin, balada që do prekë zemrat e shqiptarëve

Nga: InfoKosova

Luizi ka publikuar një foto me djemtë e “Threedots”, Klajdi Harunin dhe Brunon, postim i cili ka marrë vëmendjen ditën e sotme.

Sipas burimeve nga Top Channel, kompozitori i njohur Flori Mumajesi po përgatit një baladë për Luizin, e cila do publikohet në vjeshtë dhe me siguri do të prekë zemrat e gjithë shqiptarëve.

Gjithashtu mësohet se për një javë do dalë kënga e re ritmike e Luizit me titullin “Amaneti”, e cila ka të bëjë me amanetin që nëna i jep për t’u kujdesur dhe për ta dashuri partneren e tij sa të ketë jetë.

Nëna më tha vetë, amanet, amanet.

Duaje sa të kesh jetë, amanet, amanet.

Më kujtohet dita kur i pashë ata dy sy.

Me shpirt e njiva se kisha me u lidh me ty.

Janë këto disa vargjet e para të këngës së re të Luiz Ejllit, që zbulohen ekskluzivisht për publikun nga Top Channel.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Luiz Ejlli bashkon forcat me Flori Mumajesin, balada që do prekë zemrat e shqiptarëve

Nga: InfoKosova

Luizi ka publikuar një foto me djemtë e “Threedots”, Klajdi Harunin dhe Brunon, postim i cili ka marrë vëmendjen ditën e sotme.

Sipas burimeve nga Top Channel, kompozitori i njohur Flori Mumajesi po përgatit një baladë për Luizin, e cila do publikohet në vjeshtë dhe me siguri do të prekë zemrat e gjithë shqiptarëve.

Gjithashtu mësohet se për një javë do dalë kënga e re ritmike e Luizit me titullin “Amaneti”, e cila ka të bëjë me amanetin që nëna i jep për t’u kujdesur dhe për ta dashuri partneren e tij sa të ketë jetë.

Nëna më tha vetë, amanet, amanet.

Duaje sa të kesh jetë, amanet, amanet.

Më kujtohet dita kur i pashë ata dy sy.

Me shpirt e njiva se kisha me u lidh me ty.

Janë këto disa vargjet e para të këngës së re të Luiz Ejllit, që zbulohen ekskluzivisht për publikun nga Top Channel.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT