Web Analytics

Luiz Ejlli thyen tjetër rekord në rrjetet sociale

Botuar nga: InfoKosova

Fituesi i Big Brother Vip 2, Luiz Ejlli vijon të jetë më i ndjekuri në rrjetet sociale.

Videot e tij të shpërndara në të gjitha platformat kanë kaluar së fundmi 15 miliardë shikime, ç’ka tregon se ai është më i preferuari në botën online.

Këtë shifër rekord për një personazh nga Shqipëria, ai e ka ndarë më ndjekësit e tij në Instagram dhe Tik Tok.

Faqet e tij në rrjetet sociale ndërkohë vijojnë të jenë më të klikuarat, ku çdo postim i Luizit merr mijëra like, komente dhe share.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT