Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi bëhet xheloz në Xhonatanin, nuk do besoni çfarë i thotë Kiares...

Luizi bëhet xheloz në Xhonatanin, nuk do besoni çfarë i thotë Kiares (Video)

Luizi qendroi nje dite me Efin ne dhomen e izolimeve, qe erdhi pasi e fituan garen per Big Brother Voice qe kenduan ne duet, ndersa kishin per detyre qe te kujdesen per nje bebe kukull.

Por, per shkak se Efi kishte probleme te qendroj ne hapesira te mbylluara banoret votuan qe ata te dalin duke humbur 20 mije euro nga cmimi i pergjithshem vetem per ti liruar ata te dy, shkruan InfoKosova.

Pasi doli nga izolimi Luizi e pyeti Kiaren se si ka kaluar ate dite pa te derisa moderatorja u shpreh se ka kaluar mire pasi eshte afruar edhe me banoret e tjere sepse koheve te fundit qendronte me shume me Luizin.

Ndersa Luizi e pyet se me ke duke u referuar banorit te ri Xhonatanit, ndersa Kiara i tregon se me te gjithe jo vetem me Xhonin ne vecanti, tani Luizi dhe Kiara duken me te afert se kurr dhe mbetet te shihet si do jete raporti i tyre./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit