Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi debat me banorët, Kiara ia fut gjumit

Luizi debat me banorët, Kiara ia fut gjumit

Mbrëmjen e djeshme Luizi dhe Kristi kanë debatuar ashpër dhe në debat janë përfshirë edhe Olta, Maestro dhe Qetësori. Shkak është bërë nominimi i fundit ku janë Luizi, Maestro dhe Kristi. Kristi nuk a ka pranuar menyren se si eshte nominuar duke e cilesuar tradhti ndaj Luizit.

Kjo pasi sipas Kristit nese do te ishte bere me dy emra dy nominime apo me kuti te Pandores do te ishte ne rregull po jo ne kete menyre qe e konsideron si pasbesi qe beri luizi duke i futur ne tualet Maestron dhe Kristin.

Por kete Luizi nuk e ka konsideruar pabesi por strategji madje ai e ka permendur edhe dronin qe i ka ardhur nga fansat qe ishte me fituesin e Big Brother Kanda prej te cilit Luizi u inspirua duke e marre mesazhin se kjo situate eshte pelqyer tek publiku pavaresisht se banoret brenda nuk e pelqyen fare duke e konsideruar levizje te keqe dhe te gabuar ndaj atyre qe i konsideronte shoke.

Ne debat jane perfshire edhe banoret e tjere duke dhene mendimet e tyre por ajo që ka bërë përshtypje është qëndrimi i Kiarës. Moderatorja jo vetëm që nuk është përfshirë në debat, as s’ka qenë kurioze të shohë debatin, por ka zgjedhur të bëjë një sy gjumë në oborr.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit