Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi dhe Jori më të afërt se kurrë, ai e puth në...

Luizi dhe Jori më të afërt se kurrë, ai e puth në sy të gjithë banorëve

Qysh kur Jori Delli u bë banore e Big Brother Vip Albania menjëherë kanë filluar që videot ku shihet me Luizin të behen virale në rrjetet sociale sidomos në TikTok.

Madje disa prej shikuesve mendonin që ajo ka hyrë me mision që të ndaj Luizin nga Kiara për shkak të disa veprimeve që bënte ndaj Luizit, shikimet dhe përqafimet me të, shkruan InfoKosova.

Ata kishin prishur raportet mes vete kur Jori kishte kërkuar një këngë të ish të dashurit të Kiares Butrintit, kjo gjë e nervozoi shumë Luizin ku madje i ka thënë se do ta nxjerrë jashtë shtëpie.

Por, ata kanë rregulluar raportet dhe mbrëmë dukeshin më të afërt se kurrë, ai mundohej që ta marrë Jorin në grupin e tij ndërsa derisa ishin me gjithë banorët ai i ka puthur doren asaj./InfoKosova/Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,330FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit