Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur përkrah njëri tjetrit

Çifti i përfolur dhe i shumë komentuar, Luizi dhe Kiara, kanë publikuar disa imazhe të freskëta që nxjerrin në pah lumturinë e tyre të përbashkët.

Në fotografi, ata shfaqen të përqafuar dhe të lumturuar, duke shkëputur një moment të mrekullueshëm bashkë.

Nën imazhin, Luizi ka shkruar një mesazh të ngazëllyer: “Edhe pak..”

Ky mesazh ka shkaktuar spekulime të mëdha në rrjetet sociale, duke lënë ndjekësit në pritje për të mësuar lajmin e shumëpritur që ata po kultivojnë.

Kjo ndjesi e ëmbël e pritjes po i afron ata një hap më pranë një momenti të madh, që tashmë po i bën ata të ndjejnë emocione të papara.

Shiko foton:

Të fundit