Web Analytics

Luizi dhe Kiara në telashe të mëdha, ja kush nuk i lë as në përvjetor të puthën

Botuar nga: InfoKosova

Një vit me parë Luizi dhe Kiara dashurinë e tyre e filluan në ‘Big Brother VIP Albania2’.

Për ciftin ky ishte një vit tejet i bukur ku se shpejti pritën te behën edhe prinder të nje vajze.

Diten e djeshme ata kanë publikuar nje foto ku shihen duke festuar për dashurinë e tyre, shkruan InfoKosova.

Por, ajo që mori vëmendje ishte mbishkrimi i Kiares duke deklaruar se dëshiron ta puth por spo e lë barku./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT