Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi e puth pa pushim, ky është reagimi i Kiarës

Luizi e puth pa pushim, ky është reagimi i Kiarës

Kiara me nerva, Luizi e puth pa pushim.Edhe dita e sotme nisi me plot puthje për Kiarën. Luizi e ka kthyer në ritual një gjë të tillë.

Ai çdo ditë i dhuron puthje asaj në kohën kur është duke fjetur, por sot nuk ishte ashtu siq e paramendoj Luizi.

Por, ky “ritual” duket se e ka mërzitur deri diku Kiarën. Teksa Luizi e “mbyti” me puthje, ajo u mërzit dhe u kthye nga ana tjetër.

Por, më kot. Puthjet dhe përkëdheljet e tij vijuan për disa minuta. Ndiqni videon për të parë momentet e ëmbla të çiftit.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit