Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi flet hapur: Më pëlqen gjoksi i Jorit, ja si reagoi Kiara

Luizi flet hapur: Më pëlqen gjoksi i Jorit, ja si reagoi Kiara

Luizi nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjeve mjaft pikante gjatë një loje të organizuar nga Vëllai i Madh.“Çfarë të pëlqen më shumë nga trupi i secilës nga vajzat e shtëpisë?”, ishte një nga pyetjet.

Për Kiarën Luizi tha se pëlqen gjithçka kurse vajzave të tjera vetëm nga një pjesë e trupit apo fytyrës. “Te Keisi më pëlqejnë sytë, te Kiara gjithçka, te Fotinia buzëqeshja, te Nita linjat, tek Antoneta vetullat, te Jori gjoksi, tek Olta dhëmbët, te Dea flokët”, tha Luizi.

Mirepo sigurisht perpos pergjigjes per te gjitha vajzat me shume vemendje mori me komentin e Jorit ku te gjithe banoret filluan te qeshin ndersa Kiara nuk beri asnje shprehje fytyre ne lidhje me kete koment.

Duket se nuk i pelqeu dhe u ndje xheloze mirepo pasi eshte tip qe nuk shprehet shume duket se edhe kete e mbajti brenda vetes. Ndersa Luizi eshte me i hapur dhe ia thote te gjitha paknaqesite qe ka.

Rrjetet Sociale

630,405FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit