Web Analytics

Luizi habit me deklaratën që ka për Kiarën pas martese: Do pendohesh ça ke marrë

Fituesi i këtij edicioni të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, ka dhënë një intervistë të shkurtër për emisionin “E Diell” në Top Channel.

Këngëtari zbuloi se mendimi i parë kur është shpallur fitues ka qenë për babain e tij të ndjerë.

Ai shtoi se fitoren ja ka kushtuar atij dhe se shpreson që e ka bërë krenarë.

Ndërsa i pyetur në lidhje me Kiara Tito, nëse do bëjnë fëmijë gjatë pushimeve, Luizi u shpreh se do bëjnë shumë.

Gazetari e ngacmoi duke e pyetur se çfarë porosie ka për partneren e tij, e duke qeshur fituesi i BB VIP tha:

“Mos shko kurrë tek okulisti se do pendohesh ça ke marrë”.

Nga rubrika