Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi habitet kur kupton se Kiara ishte në lidhje me Butrint Imerin,...

Luizi habitet kur kupton se Kiara ishte në lidhje me Butrint Imerin, thotë se nuk e dinte

Lidhja e Butrint Imerit dhe Kiara Titos, po komentohet shumë qysh nga hyrja e kësaj të fundit në “Big Brother VIP Albania” dhe madje edhe per disa reagime ne hije te Butrint Imerit.

Luizi dhe Kiara tashmë kanë krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë, shkruan lajmi. Ani pse lidhja e Butrintit dhe Kiarës është komentuar shumë në media, duket se Luizi nuk ka qenë në dijeni të kësaj.

Ditën e sotme teksa disa prej banorëve po vallëzonin me këngën që Butrint Imeri ka në bashkëpunimin me Don Xhoni, ishte Jori ajo që i tha Luizit nëse bëhet xheloz për lidhjen e mëparshme të Kiarës.

Luizi i habitur tha se nuk ka pse të bëhet xheloz dhe se nuk e di që Kiara ka qenë në lidhje me Butrintit, madje ai e thirri moderatoren për të konfirmuar një gjë të tillë.Kjo ndikoi në disponimin e Luizit, madje ai ka nisur një debat të ashpër me Armaldon, i cili e ka ngacmuar me të njëjtën temë./Lajmi Shiko videon:

@user01bigbrother

♬ original sound – moment es

 

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit