Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi i kthehet keq Jorit: Kur të arrish ti me më kuptu...

Luizi i kthehet keq Jorit: Kur të arrish ti me më kuptu mu, loja jem ka dështu

Strategjia e Luizit gjatë javës së kaluar duke dërguar vetën, Kristin dhe Armaldon në nominim , mori vëmendje të madhe, por nuk u prit mirë nga banorët, duke e konsideruar si loje të pobesë. Luizi mbrëmë ka pasur një debat me Jorin, e cila e ka konsideruar strategjinë e tij si johumane.

Derisa, Luizi tha se përpos Kiarës askush nuk arrin me kuptu lojën e tij taman. “Kur të arrish ti me më kuptu taman, atehere loja jem ka deshtu, pervec Kiares që kam ketu, asnjera nuk arrin me me kuptu taman taman, madje as Kiara nuk ma din pjesën e lojës, kur të arrish ti, kur te arrin Kristi e ai tjetri e ai tjetri, me mkuptu fiks qind për qind, ateherë pse jam une këtu”, i tha Luizi Jorit.

Ndryshe, Jori eshte nje nga banoret me te pelqyera ku edhe pse ka hyre vone ne shtepi ka arritur qe te behet nje nder banoret me te perfolura. E gjithe kjo per shkak te afersise qe ka treguar qe kur hyre ne shtepi me Luizin dhe videot e dyshesh beheshin virale ne rrjetet sociale sidomos ne rrjetin social TikTok ku madje kishte prej fansave qe thonin se Jori kishte pelqim per Luizin.

Menyra se si e shikonte dhe e perqafonte konsiderohej pelqim per Luizin por kishte edhe prej tyre qe nuk e konsideronin te tille pasi vete tipi i saj eshte qe te jete e afert me te gjithe. Edhe pse Jori dhe Luizi kishin nje zenke mes tyre ata kane rregulluar perseri raportet dhe duken shoke te mire.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit