Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi i puth këmbët Kiarës, veprimi i moderatores do t’ju habit (Video)

Luizi i puth këmbët Kiarës, veprimi i moderatores do t’ju habit (Video)

Ndodhi dhe kjo! Luizi mbrëmjen e djeshme, teksa ka qenë në dhomën e gjumit ku ishin duke i bërë shoqëri Efit së bashku me Valbonën dhe Kiarën ka bërë një veprim të papritur, ndërkohë që ishin duke biseduar, një moment Luizi ndalon dhe i puth këmbët Kiarës duke i thënë që do ia ha nte të gjithë gishtat.

Më pas sërish Luizi nis dhe komplimenton trupin e Kiarës, ao që bën më shumë përshtypje është reagimi i Kiarës, shumë indiferente dhe që nuk bën asnjë lëvizje. Luizi: Kjo është e butë, do ia ha zemrën, do ia ha të gjithë këta.

Kiara: Të paktën i kam këmbët të drejta. Luizi: I ke si qiri. Kur të kam parë herën e parë që je larë ke super trup. Nuk ke ndonjë formë për të thënë “yy…”. Edhe Efi ka super trup se është e gjatë dhe bie në sy, dhe nuk është e ekzagjeruar.

Por kur e kam parë këtë herën e parë që ka bërë dush, unë kam qenë duke dal nga tualeti. Për sy të ballit jam ndal as 3 sekonda dhe jam kthyer nga pasqyra dhe i kam thënë vetës ‘po ku ke shance ti mor budall’.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit