Web Analytics

Luizi kthehet nga Italia në shtëpi, nuk do besoni si e priti Kiara

Botuar nga: InfoKosova

Pas një koncerti mjaft të suksesshëm në Itali së bashku me Elvis Pupën, Luizi është kthyer në shtëpi, pranë partneres së tij Kiara Tito.

Vet moderatorja ka ndarë me ndjekësit një postim në Instastory, e cila menjëherë ka fotografuar partnerin e saj.

 

Në foto, shihet Luizi në shtëpi teksa puth çmimin e tij nga fansat si “aktori më i mirë i vitit”.

Epo, e diela është e familjes dhe duket se për Kiarën e Luizin do të jetë e mbushur me shumë dashuri dhe krah njëri-tjetrit në shtëpi.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT