Web Analytics

Luizi mori vëmendjen e të gjithë dasmorëve me vallëzimin e tij ‘unik’

Dasma e vajzës së Tom Doshit, Luizi dhe Kiara të ftuar VIP, momenti kur ia marrin valles

Dasma e vajzës së politikanit dhe biznesmenti Tom Doshi me djalin e biznesmenit Geront Çela, është një nga eventet më të komentuara të ditës.

Briana dhe Bruno u martuan në një ceremoni madhështore mes shumë trëndafilave dhe luleve.

Të ftuar special në dasmë ishin dhe çifti Kiara-Luiz, pasi ky i fundit ka marrëdhënie miqësore me familjen Doshi.

Luizi ishte veshur me një kostum smoking të zi, ndërsa Kiara me një fustan saten të kuq.

Momenti kur Luizi mori gjithë vëmendjen e dasmorëve me vallëzimin e tij unik’

Shiko videon:

@real_vip_news_

#fioresita

♬ suono originale – Real _Vip_news

 

Nga rubrika