Web Analytics

Luizi ndryshon ngjyrën e flokëve, a do të bëhen të gjithë kështu

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli gjatë rrugëtimit të tij në “BBVA”, vendosi që të bëhej biond.

Ky ishte një ndryshim drastik në pamjen e jashtme të këngëtarit, i cili deri në atë pikë të lojës nuk njihej për eksperimente në dukje.

Luizi u bë frymëzim për shumë meshkuj shqiptar që të bëheshin biond, shkruan “Kosovarja”.

Tani po qarkullon një foto e tij me flokë të kaltër.

Mund të jetë edhe vetëm photoshop dhe urojmë që po, pasi në të kundërtën do të shohim shumë “kaltrosha” në rrugë.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x