Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi një mik i vërtet! Zbulohen fjalët që ja tha Efit në...

Luizi një mik i vërtet! Zbulohen fjalët që ja tha Efit në vesh derisa po largohej nga BBVA (VIDEO)

Ishte Dea Mishel Hoxha ajo që dërgoi në nominim tre banorë pasi këtë mundësi ia dha Vëllau i Madh. Ajo pa pikë dyshimi zgjodhi treshen më të fortë brenda shtëpisë Luizin Kiarën dhe Efin.

Në një televotim që do zgjaste pak minuta publiku mund të zgjidhte se kë do donte ta largonte nga shtëpia. Si rezultat Efi ishte u eleminua nga shtëpia duke hequr dorë përfundimisht nga cmimi i madh, shkruan InfoKosova.

Pas daljes Efi u shpreh se gjëja më e rëndësishme është që ajo të dilte me ato vlerat që ka si njeri dhe i vjen shumë mirë që këtë gjënë ka transmetuar tek publiku.

Efi: Mendoja se do dilja unë. Nuk do të doja të ndahej çifti. Më mirë kështu. Nuk e dyshoja fare zgjedhjen e Deas.

Por ne rrjet po qarkullon nje video nga momentet e fundit te Efit ne shtepine e BBVA, gjate pershendetjes se saj me Luizin ky i fundit i peshperit asaj diqka ne vesh “Do ta marr hakun” degjohet duke i then ai./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit