Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi 'nxehet' keq me Kiarën: Do të më vish ti mua nga...

Luizi ‘nxehet’ keq me Kiarën: Do të më vish ti mua nga pas tani, do ta shikosh

Marrëdhënia e Luizit dhe Kiarës është komentuar shumë për shkak se Luizi shihet shumë i përfshirë e Kiara më e ftohtë. Prandaj Luizi ka vendosur të distancohet nga Kiara për t’i dhënë hapësirë.

Ai i ka thënë Kiarës se do presë që ajo të vijë ta kërkojë vetë.Kiara nga ana tjetër e mori si kusht këtë vendim të Luizit dhe i bëri të qartë se nga ana e saj gjërat nuk do vijnë shpejt sic thote ajo te rrjedhin gjerat.

Pra, Luizi i ka thene qe do mundohet qe te mos i rri shume ngjitur por kjo nuk do te thote qe sdo flasin e qeshin bashke si gjithmone por nuk mund ta kontrolloj veten kur eshte afer saj e mos ta prek.

Edhe pas krisje te vogel qe ndodhi mbreme sot kane qene me te afert ku dolen per te pire kafe te vetem ne oborr dhe duke folur per marredhenien e tyre dhe lojen qe po realizojne brenda.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit