Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi për Antonetën: Më uli me komentin që bëri kur hyri

Luizi për Antonetën: Më uli me komentin që bëri kur hyri

Luizin e ka prekur shumë komenti i Antonetës, që kur hyri tha se në shtëpinë e Big Brother mund të qëndrosh gjatë vetëm nëse përdor dy strategji, të bëhesh çift ose të ndash çifte dhe kjo e ka prekur.

Teksa po konsumonte kafen e mëngjesit me Qetsorin, Luizi tha se me atë koment ajo po e ul atë, si lojtar. Ai madje preku edhe debatin që Antoneta pati me Shpatin dhe Nitën, të cilin sërish e cilësoi të shëmtuar.

Luizi tha se Shpati mund të dalë nga shtëpia e Big Brother dhe nëse ai shpëton këtë të shtunë, do dalë në nominimin e radhës. Ndersa me Antoneten Luizi eshte kapur qysh diten e pare kur ajo hyri ne shtepi.

Kjo pasi Antoneta i zuri dollapin e rrobave duke e bere Kiaren qe t’ia largoj rrobat Luizit per ti vendosur ajo, ndaj Luizi i ka thene se ka hyre me strategji dhe kete e ka bere me qellim andaj shume shpejt do dal nga shtepia.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit