Web Analytics

Luizi po bëhet baba dhe duket se nuk po e përballon lehtë këtë ndjesi

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito, tash e disa muaj është në qendër të vëmendjes.

Së fundmi vazhdimisht është përfolur se ajo është në pritje të ëmbël.

Një gjë e tillë nuk është konfirmuar ende nga ajo, as nga burri i saj, Luizi.

Megjithatë në fotografinë e fundit, Luizi shfaqet paksa i lodhur dhe jo në disponim për fotografi./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika