Web Analytics

Luizi publikon një video për shokun e tij dhe ka një mesazh për të

Nga: InfoKosova

Luiz Ejlli ka publikuar së fudmi këngën e re Amanet e cila po pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Ai ka arritur që të grumbulloj miliona shikime vetëm disa ditë pas publikimit të projektit.

E pikërisht me këtë këngë Luizi ka realizuar një video nga vetura, video e cila është për për të.

”Përshëndes një shokun tim” ka shkruar Luizi krahas videos ku e këndon këngën e tij të re./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT