Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi: Sa kam kaluar unë si Qetsori, më ka shkuar jeta tallave...

Luizi: Sa kam kaluar unë si Qetsori, më ka shkuar jeta tallave nga mëngjesi deri në darkë

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP2” kanë hyrë plot gjashtë banorë të rinj. Mes tyre është fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother”, Qetsor Ferrunaj.

Ishte Luiz Ejlli, ai që e priti dhe e mori për t’a prezantuar me banorët e tjerë. Këngëtari e priti ish-banorin me batuta, madje në një moment u shpreh se po ta dinte do kishte thënë se i pëlqen Beniada.

Ndërkohë pas përfundimit të prime-t, Luizi gjatë një bisede në tavolinën jashtë, u shpreh se ‘Qetsori është duke u mësuar me shtëpinë, por nuk do i dalë koha që t’a shijojë”.

“Ja më vjen keq për Qetsorin se është duke u mësuar me shtëpinë, por s’ta po i del koha me e shiju. I shkreti. Ka ardhur Qetsori se ka dy javë imunitet. Ja tregoj unë se ca i bën ky shkodrani. Sa kam kaluar unë si Qetsori. Më ka shkuar jeta tallave nga mëngjesi deri në darkë”.

Rrjetet Sociale

630,411FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit